Tatli-genc.com Sitesi Saglik

Size şekil vermeyi vaat eden bir diyet daha var.

Size şekil vermeyi vaat eden bir diyet daha var ayda 7 kilo kaybedersiniz

Yöntem bir Arjantinli doktor tarafından oluşturuldu ve bu anın en ünlüsü.

Abla kardeş Paylaşım Sitesi Sağlık 3

hep hayal olarak Yakında sahile gidebilir.

Gıda ile ilişkimizi değiştirerek ve psikolojik bir süreçten değişerek kilo vermek. Bu, şu anda kilo verme yöntemleri hakkında en çok konuşulanlardan birinin temel ilkesidir. Ayda en az yedi sterlin kaybı vaat eden Ravenna diyeti hakkında konuşuyoruz.

Bu yöntemin kuralları arasında, günlük alınan kalori miktarının azaltılması, düşük glisemik gıdaların tercih edilmesi ve en lezzetli (ve genellikle en az sağlıklı) olarak gördüğümüz gıdaların kısıtlanması bulunmaktadır.

“Kilo vermek isteyenler için kalorilerde bir azalma olduğu kesin. Ancak, bu işlenmiş ve sanayileşmiş gıdalar yoluyla, ve asla diğer gıdalar yoluyla, “ uyarıyor NiT beslenme uzmanı Maria Gama.

Lezzetli yiyecekler söz konusu olduğunda, uzmanlar söz konusu olduğunda ahtapot en zevkli olanlardan biridir, ama aynı derecede sağlıklı bir şey olarak gelirler – tabi ki, zeytinyağlı bir havuzda yüzdüğünüzde ekmekle karıştırmazsınız.

Diyetin yaratıcısına göre, Arjantinli doktor Máximo Ravenna, diyet kişiselleştirilmiştir, bu da Ravenna diyetindeki kalori miktarının her bireyin ihtiyaçlarına göre değiştiği anlamına gelir. Tedavinin ilk aşamasında olanlar için ortalama 800 kalori alınabilir.

Doktor röportajlarda, örneğin, 100 kilo ağırlığındaki bir kadının, bir ölçek tırmanmaya ve dokuz ayda 65 kiloya ulaşmayı kutlayabildiğini ve bu yöntemle beklenen minimum sonucun güvenli bir şekilde planlanabileceğini anlattı.

Abla kardeş Paylaşım Sitesi Sağlık 2

Sözüm, ayda yedi kilo kaybıdır.