Tatli-genc.com Sitesi Saglik

Selüliti durdurmak için ucuz bir yol var

            <div class="pretitle-title-and-entry-excerpt">

Selülit durdurmak için ucuz bir yol var – sadece bu infüzyonu içmek

Günde iki ila üç bardak iç ve inanılmaz faydalar elde et. NeT her şeyi size açıklıyor. Basit ve etkili.

Abla Kardes Paylasim Sitesi Saglik
Abla Kardes Paylasim Sitesi Saglik

Her gün, kadınların en büyük düşmanlarından biri olan selülitleri sona erdirmek için sözde yanılmaz yöntemler var. Sorun, çoğunun özel tedaviler ve yanılmaz kremler gibi bir balona mal olması. Ama bu şekilde olması gerekmiyor. Bunu yapmak çok kolay ve hemen etkili olmanın yanı sıra, bu Hiç Numara yada atma tutma haber değil bu tamamen gerçek bizde yalan Yoktur. At kuyruğu Otunu Kullanmadan Önce Doktorunuza Danışın Aile Doktoru Yada Zayıflatma uzmanı eşliğinde kullanırsanız Daha verimli ve daha Sağlıklı Selülitleriniz’den Kurtulabilirsinizi

At kuyruğu Otunu biliyor musun? üretik, antioksidan ve antienflamatuar özelliklere sahip Equisetaceae ailesinin bir bitkisidir.

“At kuyruğu Otu idrar üretimi artırmak kimyasallar içerdiği düşünülmektedir, çünkü, sıvı tutulmasını önlemeye böbrek taşı mücadele dolaşımını toksinleri uzaklaştırmak ve etkinleştirmek için kullanılan” , Yurt Dışındaki beslenme uzmanı Barbara Almeida Araujo söyler.

” Manias de Uma Dietista ” adlı blogun yazara göre, saç ve cilt için iyidir, çünkü silika açısından zengindir, ki bu da kolajen üretimi için ve aynı zamanda kemiklerin sağlığı için önemlidir Kemik yoğunluğunun artmasını teşvik eder.

Ancak, şu anda, selülit azaltmak için kullanılan hatta henüz sahip olmayanlar durumunda bile önlemek için ünlü olmuştur.

At kuyruğu Otu yüksek bir silisyum içeriğine sahip olduğu için, vücudun detoksifiye edilmesi ve dolayısıyla şişmeyi ve tabii ki selüliti azaltarak doğal bir diüretik işlevi görür.

 

İşte ünlü At kuyruğu Otu.

Abla Kardes Paylasim Sitesi
Abla Kardeş Paylaşım Sitesi Sağlık

Avantajlarından yararlanmak için kaç bardak gerekir?

İlk olarak, bir bardak su için bitkinin sadece iki sığ çay kaşığı kullanmanız gerektiğini bilmelisiniz. Bir dakika kaynatın ve beş tane daha karıştırın.

Uzmanın tavsiyesi, günde iki ila üç bardak içmelisiniz, ancak uzun süreler boyunca almaktan kacınmalısınız. Yani, örneğin, bir hafta boyunca alabilir ve tekrar içene kadar birkaç gün bekleyebilirsiniz. Şifalı Otlar Satan  Dükkanlarda yada mağazalarda, bu tesisi 0,99 € (50 gram) için bulabilirsiniz.

Zevkinizi daha keyifli bulamazsanız, yardımcı olabilecek bir numara olduğunu bilin: nane veya limon ve ananas ekleyin.

Herkes bu infüzyonu içebilir mi?

Uskumru, tiamini yok eden bir enzime sahiptir, bu yüzden uzun süre alındığında bu vitaminte bir eksikliğe neden olabilir. Ve daha fazla bakım var.

“Hamile kadınlar, emziren kadınlar ve şeker hastaları için tavsiye edilmez. Lityum ile etkileşime girebilir, bu yüzden lityum alan insanlar tüketimlerine dikkat etmelidir. Ve at kuyruğu Otu, çünkü üretik özelliklere sahip, aynı zamanda potasyum eksikliği riskini artırır, “uyarıyor NeT Bárbara de Almeida Araújo.