Hakkımızda

film Video Sitesi hakkimizda

Türkiye’nin ilk ve en büyük Film video Paylaşım Sitesi olan filmvideoizle.com,  Türk internet kullanıcılarına video izleme ve paylaşma deneyimini en üst düzeyde yaşatabilme misyonu ile 2014 yılında kurulmuştur. filmvideoizle.com‘da herkes video izleyebilir – ve Beğendiği videolarını paylaşabilir. filmvideoizle.com en büyük gücünü Sitemizin Kurucusu Ve Sahibi Olan:  ![».x.Tatlı¬Genç.x.«]! ‘ın Yüklediği Filmleri ya da videoları Yayınlayarak. Türkiye’nin en büyük Film Video Paylaşım Sitesi Olmaktadır.

Ayda 100 milyondan fazla videonun izlendiği filmvideoizle.com, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ilk 100 sitesi içinde yer almaktadır ve günde 250 binden fazla tekil ziyaretçiye Film video keyfi yaşatmaktadır. filmvideoizle.com’u kullanırken filmvideoizle.com, dünyaya Film Video İzlerken Aynı Zamanda Paylaşmak için size yeni bir seçenek sunuyor. Hangi Filmlerden Ve hangi Videolardan hoşlanıyorsunuz, neler izliyorsunuz, nelere üzülüp, nelere gülüyorsunuz, açın Filminizi videonuzu dünyayla paylaşın!

Tatli-genc.com’da:

Sevdiğiniz Hoşunuza Giden Filmleri, videoları, sadece aile ve arkadaşlarınızla ya da bütün Türkiye ile paylaşabilirsiniz. Zaten Yüklü Olan görüntülerin geniş bir kitle tarafından izlenmesini sağlayabilir, bu görüntülerle ilgili diğer Abonelerin Ve Ziyaretçilerin yaptığı yorumları okuyabilirsiniz.

Tatli-genc.com

Sitemizin videolarını izleyebilir, bunlar hakkında yorum yapabilir, beğendiklerinizi Sosyal medyada Paylaşabilirsiniz. filmvideoizle.com’u bir Film video paylaşım sitesi haline getiren sizlersiniz. Sizin paylaşımınız ve Yorumlarınız Beğenileriniz bizim için çok önemli. Ancak, bütün bunları yaparken, çok sayıda Filmi ve Videosu olan bir Video Paylaşım Sitesi içinde bulunduğunuzu ve sizin de bu filmvideoizle.com‘un bir Üyesi ve Abonesi, Ziyaretçisi, olduğunuzu lütfen unutmayın.

Eğlenin

Burada, görecek çok fazla malzeme var. Site Kurucumuz ![».x.Tatlı¬Genç.x.«]! eğlenceli birçok video Yayınlıyorlar. Sitemize Gelen Ziyaretçilerimiz ve Sitemizin Aboneleri Reklamsız Huzur İçinde Film İzlesin diye. Film Video Paylaşım Sitemizin Abonelerinden biri siz olabilirsiniz. Ya da sadece izleyip, keyfini çıkarabilirsiniz.

Katılın

Sizin Paylaşımlarınız Ve Güzel Yorumlarınız ve Beğenileriniz Sayesinde Film Video Sitemiz Daha Güzel Yerlere Gelebilir. Verilen Emeğe Saygı Göstereceğinizden Eminiz. Videolara yapılan yorumlar paylaşımın en önemli unsurudur. Saygı Ve Hürmet çerçevesinde yapılan yorumlar, yeni arkadaşlar edinmeniz, hikayelerinizi ve deneyimlerinizi paylaşmanız ve eğlenceli zaman geçirmeniz için çok iyi bir yol olabilir. Bu nedenle, lütfen yorum yapmaktan ve videoları Beğenmekten kaçınmayın.  ![».x.Tatlı¬Genç.x.«]!

Not: Lütfen Sitemizin Hakkında Düşüncelerinizi Bize yazınız Lütfen